Balayı İçin En Çok Seçilen Tatil Türleri Nelerdi

Balayı için en çok seçilen tatil türleri nelerdir dendiği zaman ilk akla gelen tatil seçeneği, müstakil yani havuzu dışarıdan görünmeyen özel havuzlu villalardır. Özel havuzlu villalar daima tatilcilere evlerinde gibi tatil yapma imkânı sunarak, en rahat, en huzurlu seçeneği sunar. Son zamanlarda tatil evleri veya villaları, balayı çiftleri için otellerden daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Denize yakın, özel havuzlu küçük bir villada hayatınızın en güzel anlarından biri olan balayınızı otel kalabalığından, gürültüden uzak, havuzunu sadece eşiniz ve sizin kullanacağı, en romantik şekilde değerlendirebilirsiniz.

Balayı İçin En Çok Seçilen Tatil Türleri Nelerdi

Ayrıca villalar sadece size ait olduğu için uymak zorunda olduğunuz pek fazla kural da yoktur. İsterseniz gece yarısı isterseniz sabaha karşı villanızın havuzunu kullanabilir, istediğiniz saatte mangal yakabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak doğayla iç içe huzur veren bungalovlar tercih edilebilir. Kalabalık ve büyük şehirlerin gürültüsünden sıkılmış yeni evli çiftler, her zaman özlemini duyduğu doğayla iç içe olma arzusunu bungalov tatiliyle karşılayabilir. Bungalov tatili daha çok doğa yürüyüşlerinden keyif alan yeşille daima iç içe olma gereksinimi duyan çiftlerin tercihidir. Tüm bir yılın, düğün telaşının yükünü bu tatille üstünüzden atabilirsiniz.

Butik Otelde Balayı

Balayı için en çok seçilen tatil türleri nelerdir anlayışı kişiden kişiye, çiftten çifte farklılık gösterebileceği gibi bizim ilk iki önerimiz bu şekildedir. Başka bir alternatif vermek gerekirse, deniz kenarında şirin bir butik otelde unutulmaz bir balayı yaşayabilirsiniz. Butik otellerin müstakil villalar ve doğa içinde ki bungalovlardan farklı olan tek avantajı ise otellerde çalışan personelden alabileceğiz hizmettir. Oda temizliğinden, restaurant ve bar' a oda servisinden canlı müzik veya minik bir organizasyona kadar hizmet alabilirsiniz. Otel restoranında baş başa romantik bir akşam yemeği eşliğinden hoş vakit geçirebilir, havuz başında güzel vakit geçirebilirsiniz.