Hakkımızda

2019 yılından bugüne, düzenlediğimiz planlı/plansız keşif rotamızda akılda kalanları, objektifimize takılan unutulmaz görüntüler eşiliğinde birleştirip keyifli zaman geçireceğinizi düşündüğümüz bu blogu hazırladık. gezingel.com Blogunun yanı sıra aynı zamanda gezingel.com adıyla açtığımız sosyal medya hesaplarından da eş zamanlı olarak yaptığımız paylaşımlarla daima güncel gezi haberlerini takip edebilirsiniz.

Seyyahlarımız, seyahat ve gezilerinde keşif rotasında bulunan hemen her detayı günlük, blog hatta seyir defteri gibi araçlar ile kayıt altına almaktadır. İçinde yaşadığımız modern çağda Seyyahlık sanatının yerini “Gezi Blogger” ları almıştır. Kendilerine ait bloglar veya sosyal medyadan faydalanır ve takipçilerine oradaymış hissini yaşatır. Planlı keşif gezilerimiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

TümSosyalPlatformlar/gezingel.com şeklinde ulaşabilirsiniz.

GEZİNGEL.COM KİMDİR?

2019-2020′ ye kadar eşimle ve 2020 den bugüne kadar ekibin yeni üyesi prensesin de katılımıyla 4 kişilik gezingel.comekibi olarak planlıyoruz, keşfediyoruz, geziyoruz, fotoğraflıyoruz ve sizinle paylaşıyoruz.

Doğusundan Batısına, Kuzeyinden Güneyine her bir kilometresi gezilmeye değer cennet vatan Türkiye’ de ve Dünyada yediğimiz, içtiğimiz, gördüğümüz ve duyduğumuz her şeyi blogumuzdan sizlere ulaştırıyoruz. Blogda makale yazarken sadece seyahat amaçlı düşünmedik. Ekonomik tur ve tatil planlaması, kaliteli otel, restoranlar ve mekanlar ile artılar eksiler yani kısacası gezdiğimiz yerleri bir çok açıdan değerlendirerek kaleme alıyoruz. Ucuza uçak bileti alma yöntemleri, Avrupa Turlarında Erken Rezervasyon Avantajları, Tur Şirketleri hakkında incelemeler liste uzayıp gidiyor.

Yayınladığımız makalelerde sadece metin ve yazıya boğmadan salt ve akıcı bir dil kullanarak, sıkça görsellere ve videolara yer vererek siz takipçilerimiz sanki gerçekten oradaymış hissi yaşatmak için çok efor sarf ediyoruz. Resim ve Video galerisinde çokça zaman geçireceğinizi tahmin ediyoruz. Şimdiden iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazlasını için Çerez Aydınlatma Metni